פרסום בפייסבוק פרטים ומידע

פרסום בפייסבוק – פרטים ומידע

נכון להיום, יותר ויותר אנשים מוצאים את עצמם מסתובבים ברשתות החברתיות מאשר בחוץ. כאשר מדובר על רשתות חברתיות, אין ספק כי ה- רשת, היא זו של פייסבוק.

מה שהתחיל כרשת חברתית בה מעלים ומשתפים תמונות עם חברים, הפך למפלצת של ממש, אשר בקירבה אנשים רבים מעבירים את זמנם. הרשת החברתית של פייסבוק מציעה לקהל משתמשיה, להתעדכן, לחוות ועוד.

מאחר והתנועה באתר פייסבוק חזקה מאוד, וכי המשתמשים בעת הגלישה באתר שוהים בו זמן רב, קרנו של פרסום בפייסבוק עולה גם כן. אם מוסיפים לכך גם את העובדה, כי לפייסבוק יש את היכולות לקחת את הנתונים שהמשתמשים מעלים על עצמם (דרך פרופיליהם), ולנתב אותם אל חומרים, אירועים ופעילויות שהם אוהבים, הרי שבעזרת התאמה זו הפרסום הופך לאפקטיבי אף יותר.

כיום, הרשת החברתית של פייסבוק נמנעת מפרסום אגרסיבי, וזאת על מנת לא להבריח את קהל הגולשים. לא תמצאו (כנראה לעולם) בפייסבוק באנרים בצד שמאל או פרסומות רעשניות. מה שכן תמצאו, הם שטחי פרסום המפוזרים בצידי הדפים (בצידי פרופילי המשתמשים) או כחלק מן הפיד, כאשר בין לבין סיפורים וחוויות מחברינו (סטטוסים, שיתופים וכו'), נמצא פרסום.

ניתן לשער כי הפרסום בפייסבוק העתידי, יביא אלינו גם הצגה של פרסומות לפני ניגון וידאו (בדומה לב- YouTube), או בתצורה של בין מעברי העמודים. מה שלא יהיה, משרד פרסום ברונשטיין הוא בעל האמצעים להשיג לכם מקום באותם שטחים יקרי ערך, במחיר נוח. משרד הפרסום שלנו ישאר עדכני ורלוונטי בעבורכם, שכן שמנו לנו למטרה להיות מעורים בתחום, בכדי שאתם תרוויחו אקסטרא.